Швейцарія та Італія розпочали судовий розгляд у суботу, коли швейцарці вибили власників у Берліні.

Швейцарія 2:0 Італія

Ремо Фройлер та Рубен Варгас відзначилися голами у складі збірної Швейцарії Мурата Якіна, яка обіграла господарів турніру - Італію - на Олімпіаштадіоні в Берліні.

Німеччина 2:0 Данія

Пенальті Кая Гаверца та удар Джамаля Мусіали принесли Німеччині впевнену перемогу в Дортмунді, незважаючи на зупинку матчу через сильний грім та блискавку.

Англія 2:1 Словаччина

Незважаючи на невдалу гру, Англія завдяки голу Івана Шранца у першому таймі вийшла у чвертьфінал зі Швейцарією. Велосипедний удар Джуда Беллінгема дозволив підопічним Гарета Саутгейта зрівняти рахунок за лічені секунди до кінця гри, перш ніж Гаррі Кейн ударом головою приніс Англії перемогу в екстра-таймі.

Іспанія 4-1 Грузія

Іспанія домінувала на у Кельні, а Родрі, Фабіан Руїс, Ніко Вільямс та Дані Олмо відзначилися голами у складі "Ла Рохи", яка поступалася 0:1 після автоголу Робіна Ле Норманда у першому таймі.

Франція 1:0 Бельгія

Удар Рендаля Коло-Муані на 85-й хвилині рикошетом від бельгійця Яна Вертонгена вивів команду Дідьє Дешама до наступного раунду, де вона зустрінеться з Португалією у матчі-реванші фіналу Євро-2016.

Португалія 0:0 Словенія (Португалія виграла 3:0 по пенальті)

Зусиль Кріштіану Роналду за 120 хвилин було недостатньо, оскільки наполеглива Словенія зуміла довести матч до серії післяматчевих пенальті, де португалець Діогу Коста реалізував три пенальті з трьох, щоб вивести "Селесао" до чвертьфіналу.

Румунія 0-3 Нідерланди

Гол Коді Гакпо та передача Доніелла Малена вивели голландців до чвертьфіналу проти енергійної збірної Румунії, яка лише трохи не дотягнула до фіналу. Команда Рональда Кумана буде впевнено почувати себе в півфіналі, оскільки в суботу вони зіграють з Туреччиною в матчі "Останньої вісімки".

Австрія 1-2 Туреччина

Меріх Демірал зробив дубль у складі збірної Туреччини, яка перемогла Австрію Ральфа Рангніка на стадіоні в Лейпцигу. Туреччина вийшла до чвертьфіналу вперше з часів Євро-2008. Туреччина має подякувати своєму воротареві Мерту Гюноку після того, як його обурливий сейв на останніх хвилинах гри вивів Туреччину до наступного раунду.