Іспанія вчетверте стала чемпіоном Європи, перемігши Англію з рахунком 2:1 на Олімпійському стадіоні в Берліні.

У першому таймі грі не вистачало якості в атакуючих зонах, і жоден з воротарів не був перевірений на міцність. Однак Ніко Вільямсу не знадобилося багато часу, щоб забезпечити якість, необхідну для перемоги над Джорданом Пікфордом, коли він вивів Іспанію вперед на 47-й хвилині.

Незважаючи на припущення, що Гарет Саутгейт був прагматичним у своєму підході, тренер збірної Англії зробив кілька атакувальних замін, включаючи заміну Гаррі Кейна на Оллі Уоткінса та вихід Коула Палмера, який одразу ж зрівняв рахунок.

Англія не зуміла реалізувати свій імпульс, дозволивши "Ла-Росі" повернутися в гру. Мікель Оярсабаль з "Реал Сосьєдаду" забив переможний м'яч з передачі Марка Кукурелли на 86-й хвилині.

Наставник збірної Іспанії Луїс де ла Фуенте став першим тренером, який виграв чемпіонати Європи серед гравців до 19 років, до 21 року, Лігу націй та чемпіонат Європи.

У той же час, незважаючи на більш ніж годинну затримку початку матчу, Аргентина перемогла Колумбію з рахунком 1:0 на Копа Америка на стадіоні "Хард Рок" у Флориді. Лаутаро Мартінес з міланського "Інтера" забив єдиний гол у грі в додатковий час, після того, як Ліонель Мессі був замінений на 66-й хвилині.