Це був матч другого туру Ліги чемпіонів Азії між "Аль-Наср" та "Аль-Райяном", який клуб Роналду та Отавіо виграв з рахунком 2:1.

Гра відбулася пізно ввечері в понеділок на стадіоні "Аль-Наср". Після нічиєї з "Аль-Шортою", яка коштувала Луїсу Кастро роботи, це була перша перемога "Аль-Насср" у змаганнях.

У першому таймі "Аль-Наср" мав кілька можливостей вийти вперед і домінувати у грі проти Андре Амаро, колишнього гравця португальського "Віторії де Гімарайнш".

Найпомітніший з них належав Кріштіану Роналду, який приголомшив усіх, пропустивши гол ударом головою з краю штрафного майданчика. Садіо Мане, однак, вдалося забити в компенсований час.

Роналду забив на 49-й хвилині після першого голу, але він був відмінений. Отримавши м'яч від Гаріба, Кріштіану забив пізніше, на 76-й хвилині, першим ударом з лівої ноги.

На останніх хвилинах гри бразилець Роджер Гедес навіть скоротив рахунок до 2:1 на 87-й хвилині.

Наразі "Аль-Наср" має в активі чотири очки і попередньо посідає третє місце в групі "Схід" Ліги чемпіонів. Наступний матч у змаганнях вони проведуть в Ірані, проти "Естеглала".